Przestrzeń, w której odbyło się Flesz Fashion Night 2019 Wydarzenia

Flesz Fashion Night 2019

Flesz Fashion Night to ważne wydarzenie w kalendarzach polskich projektantów oraz miłośników mody. Tegoroczna, już 8. edycja modowej nocy odbyła się 3 września w Warszawie.

Każdej edycji Flesz Fashion Night towarzyszy motyw przewodni – w tym roku były to kultowe gry arkadowe z lat 80. Kolorowy makijaż, szerokie ramiona i błysk – to wszystko mogliśmy zobaczyć na pokazie mody, na którym modelki prezentujące kolekcje najbardziej uznanych polskich projektantów poruszały się po wybiegu przypominającym planszę do gry w Pacmana. 

Projektanci przybyli jak zawsze na Flesz Fashion Night ze swoimi muzami, w tym roku: MMC z Julią Wieniawą, Ł. Jemioł z Małgorzatą Sochą, L. Kalita z Larą Gessler, M. Przybylski z Martą Żmudą-Trzebiatowską, M. Sowik z Mariną Łuczenko-Szczęsną, R. Sobańska z Marietą Żukowską, A. Maciejak z Anną Puślecką, a I. Łapińska z Aleksandrą Hamkało. Muzy miały na sobie kreacje zaprojektowane właśnie z myślą o tym jedynym w swoim rodzaju wieczorze, kiedy prezentowane są kolekcje najlepszych polskich projektantów mody.

Ważnym momentem było zaprezentowanie sukni inspirowanej pysznym orzechowym batonikiem Duplo, która została wybrana w plebiscycie na suknię marzeń. Kreacja Adriana Krupy, zdobywcy prestiżowej nagrody Fashion Designer Awards 2019 oraz Złotej Nitki 2018, zrobiła na wszystkich ogromne wrażenie i była tematem rozmów w kuluarach. Krótka czerwona sukienka z grubym paskiem w talii idealnie nawiązywała do struktury produktu, a jej kolor – do opakowania marki.

Na czas wydarzenia batonik Duplo stworzył swoją strefę marki, w której goście FFN mogli nie tylko skosztować pysznego orzechowego i chrupiącego batonika, ale i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie 3D.

Dwie kobiety częstują gości batonikami Duplo Suknia inspirowana batonikiem Duplo
W przestrzeni Flesz Fashion Night również Duplo miało swój kącik Dwaj mężczyźni rozmawiają przy stoliku
Trzy panie na kanapach z logo Duplo Uczestniczki Flesz Fashion Night 2019 delektują się batonikami Duplo
Inspirowana batonikiem Duplo kreacja Andrzeja Krupy
 

Powiązane artykuły

Flesz Fashion Night 2018

4 września w industrialnej przestrzeni warszawskiej Praskiej Drukarni miało miejsce jedno z...

Więcej

Fashion Designer Awards 2019

Fashion Designer Awards to czołowy konkurs dedykowany młodym, debiutującym projektantom. Konkurs...

Więcej

Fashion Designer Awards 2020

Już po raz 11. młodzi projektanci mieli okazję wykazać się nieszablonowym podejściem i śmiałością w...

Więcej