To już 25 lat duetu MMC Wydarzenia

Duet MMC świętuje swój jubileusz

To już 25 lat, odkąd Rafał Michalak i Ilona Majer po raz pierwszy zaprezentowali swoje kreacje szerokiej publiczności. Pełen emocji jubileuszowy pokaz odbył się w studiu fotograficznym LAS.

Duet MMC zadebiutował 25 lat temu pokazem bazującym na bieli. Wydarzenie reżyserowała Kasia Sokołowska, więc nie mogło jej zabraknąć również podczas jubileuszu projektantów. Popularna reżyserka pokazów tym razem wystąpiła w nieco innej roli – zobaczyliśmy ją na wybiegu w towarzystwie wielu innych znanych twarzy. Nową kolekcję zaprezentowali między innymi: Lara Gessler, Kasia Warnke, Joanna Horodyńska, Robert Kupisz, Bogna Sworowska i Renata Gabryjelska.

Jubileuszowa kolekcja to ponad 50 wielowarstwowych stylizacji idealnych na sezon jesienno-zimowy. W kolekcję AW21/22 zostały wplecione również archiwalne projekty duetu, które bezsprzecznie tworzą ponadczasowy styl marki MMC. Całości dopełniały mocna biżuteria marki Elixa i skórzane buty z kolekcji Kazar x Kasia.

Na takim wydarzeniu nie mogło zabraknąć Batonika Duplo, który od kilku sezonów niezmiennie wspiera projektantów i wspiera młodych twórców w ramach projektu Duplo Inspiruje.

Modelka w jednej z jubileuszowych kreacji duetu MMC Jedna z propozycji modowych z kolekcji marki MMC
 
25 lat temu MMC zadebiutował kreacjami bazującymi na bieli Batonik Duplo również wziął udział w jubileuszu 25-lecia duetu MMC

 

Powiązane artykuły

Kolekcja Duplo z Adrianem Krupą 2021

Firma Ferrero, producent batonika Duplo, wspiera i inspiruje młodych artystów. Od kilku lat...

Więcej

Flesz Fashion Night 2019

Flesz Fashion Night to ważne wydarzenie w kalendarzach polskich projektantów oraz miłośników mody....

Więcej

Łódź Young Fashion 2019

Łódź Young Fashion to współtworzone przez Akademię Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w...

Więcej